Secundair volwassenenonderwijs



Instelling

GO! Centrum voor volwassenenonderwijs Scala

Hugo Verrieststraat 68 - 8800 Roeselare
056254713    

 

Lesplaaten

Sint-Jorisstraat 71 - 8000 Brugge
Pathoekeweg 34 - 8000 Brugge
Koning Albert I-laan 1 - 8000 Brugge
Nieuwstraat 5 - 8000 Brugge
Boeveriestraat 73 - 8000 Brugge
Fonteinstraat 30 - 8020 Oostkamp
Rijselstraat 1 - 8200 Brugge
Vijverhoflaan 13 - 8200 Brugge
Rijselstraat 5 - 8200 Brugge
Nieuwe St.-Annadreef 27 - 8200 Brugge
Manitobalaan 48 - 8200 Brugge
Piers de Raveschootlaan 54 - 8300 Knokke-Heist
Heistlaan 124 - 8301 Knokke-Heist
Kursaalstraat 55 - 8301 Knokke-Heist
Daverlostraat 132 - 8310 Brugge
Kroosmeers 1 - 8310 Brugge
Van Maerlantstraat 1 - 8370 Blankenberge
Koning Boudewijnlaan 15B - 8370 Blankenberge
Lisseweegse Steenweg 73 - 8380 Brugge
Mercatorlaan 15 - 8400 Oostende
Maurits Sabbestraat 8 - 8400 Oostende
Maurits Sabbestraat 4 - 8400 Oostende
Mansveldstraat 9 - 8400 Oostende
Leopold III-laan 1 - 8400 Oostende
Leon Spilliaertstraat 31 - 8400 Oostende
Leon Spilliaertstraat 30 - 8400 Oostende
Leffingestraat 1 - 8400 Oostende
Kroonlaan 16 - 8400 Oostende
Kerkstraat 35 - 8400 Oostende
Ooststraat 28 - 8400 Oostende
Schapenstraat 45 - 8400 Oostende
Louisastraat 5 - 8400 Oostende
Wellingtonstraat 17 - 8400 Oostende
Brigantijnenstraat 2 - 8400 Oostende
Archimedesstraat 4 - 8400 Oostende
Generaal Jungbluthlaan 2 - 8400 Oostende
Violierenlaan 3 - 8400 Oostende
Torhoutsesteenweg 291 - 8400 Oostende
Stuiverstraat 81 - 8400 Oostende
Steenovenstraat 86 - 8400 Oostende
Elisabethlaan 32 - 8400 Oostende
Kasteelstraat 22B - 8400 Oostende
Hennepstraat 2 A - 8400 Oostende
Hendrik Serruyslaan 48 - 8400 Oostende
Generaal Jungbluthlaan 4 - 8400 Oostende
Generaal Jungbluthlaan 2A - 8400 Oostende
Duinenstraat 172 - 8400 Oostende
Dokter Eduard Moreauxlaan 1A - 8400 Oostende
Chrysantenstraat 30 - 8400 Oostende
Unescostraat zn - 8450 Bredene
Europastraat 1 - 8450 Bredene
Schoollaan 10 - 8450 Bredene
Sint-Amandsplein 15 - 8500 Kortrijk
Pottelberg 4 - 8500 Kortrijk
Passionistenlaan 1A - 8500 Kortrijk
Minister De Taeyelaan 13 - 8500 Kortrijk
Louis Robbeplein 6B - 8500 Kortrijk
Sint-Jansplein 13 - 8500 Kortrijk
Doorniksestraat 60 - 8500 Kortrijk
Condédreef 16 - 8500 Kortrijk
Condédreef 10 - 8500 Kortrijk
Botenkopersstraat 2 - 8500 Kortrijk
Graaf Karel de Goedelaan 7 - 8500 Kortrijk
Guido Gezellelaan 10 - 8501 Kortrijk
Eilandstraat 6 - 8530 Harelbeke
Kasteelstraat zn - 8530 Harelbeke
Bavikhovedorp 16 - 8531 Harelbeke
Kervijnstraat 1 - 8531 Harelbeke
Hendrik Consciencestraat 1 A - 8550 Zwevegem
Acaciastraat 1 - 8560 Wevelgem
Vlamingstraat 10 - 8560 Wevelgem
Veldstraat 17 - 8560 Wevelgem
Gulleheemlaan 20 - 8560 Wevelgem
Cultuurpad 1 - 8560 Wevelgem
Elckerlycplein 1 - 8560 Wevelgem
Moerestraat 20 - 8680 Koekelare
Generaal Maczekplein 5 - 8700 Tielt
Lakenmarkt 4 - 8700 Tielt
Kortrijkstraat 68 - 8700 Tielt
Stationstraat 67 - 8700 Tielt
Sint-Amandsstraat 2 - 8750 Wingene
Boskapeldreef 6 - 8750 Wingene
Marktplein 11 - 8750 Wingene
Aalterstraat 10 - 8755 Ruiselede
Bonestraat 24 - 8760 Meulebeke
Kerkhofstraat 30 - 8790 Waregem
Meersstraat 13 - 8800 Roeselare
Groenestraat 172 - 8800 Roeselare
Hugo Verrieststraat 68 - 8800 Roeselare
Lichterveldestraat 39 - 8820 Torhout
Rijselstraat 110 - 8820 Torhout
Pastoor De Beirstraat 7 - 8860 Lendelede
Bellevuestraat 28 - 8870 Izegem
Sint-Jorisstraat 62 - 8870 Izegem
Kruisstraat 13 - 8870 Izegem
Hugo Verriestlaan 16 - 8880 Ledegem
Pater Lievensstraat 20 - 8890 Moorslede
Yvonne Serruysstraat 40 - 8930 Menen
Vander Merschplein 54 - 8930 Menen
Grote Molenstraat 113 - 8930 Menen
Beselarestraat 3 - 8940 Wervik
Hellestraat 15 - 8940 Wervik
Mevrouw Courtmanslaan 80 - 9990 Maldegem

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
Accessoires  
Afwerker: snijder en vouwer  
App-Ontwikkeling  
Arabisch richtgraad 1  
Arabisch richtgraad 2  
Assistent calculator bouw  
Bakker  
Banketbakker  
Bedrijfsbeheer  
Begeleid(st)er buitenschoolse kinderopvang  
Begeleider in de kinderopvang  
Begeleider- animator voor bejaarden  
Behandelaar Luchtvracht en Bagage  
Behanger  
Behoudsmedewerker erfgoed  
Bekister  
Betonhersteller  
Bibliotheekmedewerker-informatiebemiddelaar  
Bierkenner  
Binnenschrijnwerker  
BMBE-lasser  
Boekhoudkundige bediende  
Boomverzorger  
Borduren  
Breien  
Briljanteerder  
Buitenschrijnwerker  
Bulgaars richtgraad 1  
Chinees richtgraad 1  
Computeroperator  
Contactcentermedewerker  
Dakdekker leien en pannen  
Dakdekker metalen dak  
Dakdichter  
Daktimmerman  
Decor- en standenbouwer  
Decoratief in de woning  
Deens professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Deens professioneel juridisch richtgraad 4  
Deens richtgraad 1  
Deens richtgraad 2  
Deens richtgraad 4  
Dekvloerlegger  
Diamantbewerker  
Diamantsnijder  
Diepdrukker  
Digitaal drukker  
Doorlopende draden  
Drukvoorbereider  
DTP-operator  
Duits professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Duits professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Duits professioneel juridisch richtgraad 3  
Duits professioneel juridisch richtgraad 4  
Duits richtgraad 1  
Duits richtgraad 2  
Duits richtgraad 3  
Duits richtgraad 4  
Duits: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Economie - moderne talen  
Edelsteenzetter  
Engels professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Engels professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Engels professioneel juridisch richtgraad 3  
Engels professioneel juridisch richtgraad 4  
Engels richtgraad 1  
Engels richtgraad 2  
Engels richtgraad 3  
Engels richtgraad 4  
Engels: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Erodeerder  
Farmaceutisch technisch assistent  
Fietshersteller  
Fins richtgraad 2  
Flexodrukker  
Florist  
Florist medewerker  
Fotograaf  
Frans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Frans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Frans professioneel juridisch richtgraad 3  
Frans professioneel juridisch richtgraad 4  
Frans richtgraad 1  
Frans richtgraad 2  
Frans richtgraad 3  
Frans richtgraad 4  
Frans: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Gassmeltlasser  
Goudsmid  
Grieks richtgraad 2  
Hoeklasser  
Hongaars richtgraad 1  
Hotelbedrijf  
Houtskeletbouwer  
Hovenier aanleg parken en tuinen  
Huishoudhulp  
Hulpdrukker  
Hulpkelner  
Hulpkok  
Hulpmecanicien Personenwagens & Lichte Bedrijfswagens  
Humane wetenschappen ASO 2  
Humane wetenschappen ASO 3  
ICT Besturingssystemen en Netwerken  
ICT en Administratie  
ICT en Sociale Media  
ICT in een Creatieve Context  
ICT in een Educatieve Context  
ICT Programmeren  
Ijzervlechter  
Industrieel verpakker  
Initiatie archiefkunde  
Interieurbouwer  
Italiaans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Italiaans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Italiaans professioneel juridisch richtgraad 3  
Italiaans professioneel juridisch richtgraad 4  
Italiaans richtgraad 1  
Italiaans richtgraad 2  
Italiaans richtgraad 3  
Italiaans richtgraad 4  
Italiaans: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Japans richtgraad 2  
Jeugd- en gehandicaptenzorg  
Juweelhersteller  
Kapper  
Kapper-salonverantwoordelijke  
Kelner  
Kelner brasserie, taverne en bistro  
Keukenverantwoordelijke  
Kinderbegeleider baby's en peuters  
Kinderbegeleider schoolgaande kinderen  
Kok  
Koken  
Lasser monteerder  
Lasser monteerder BMBE  
Lasser monteerder MIG/MAG  
Lasser monteerder TIG  
Latijns schrift richtgraad 1  
Logistiek assistent  
Loodgieter  
Maatwerk damespatronen  
Machinaal boekbinder  
Machinaal houtbewerker  
Magazijnier  
Maritieme opleiding dek  
Marokijnbewerker  
Masseur  
Mecanicien Bromfietsen en Motorfietsen  
Mecanicien personenwagens & lichte bedrijfswagens  
Medewerker bakkerij  
Medewerker brasserie, taverne, en bistro  
Medisch administratief bediende  
Metselaar  
Meubelmaker-interieurelementen  
MIG/MAG-lasser  
Mode en interieur  
Mode- en textielverkoop  
Moderne Talen - wiskunde  
Monteur  
Multimedia operator  
Naaien  
Naaldkant  
Nagelstylist  
Natuursteenbewerker  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Nederlands tweede taal - richtgraad 3  
Nederlands tweede taal - richtgraad 4  
Nederlands tweede taal professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Netwerktechnicus  
Offsetdrukker rotatie  
Offsetdrukker vellenpers  
Onderhoudsmecanicien  
Onderhoudsmecanicien personenwagens en lichte bedrijfsvoertuigen  
Ondernemerschap  
Operator digitale impositie  
Operator in de houtzagerij  
Opfris derde graad aso  
Opfris derde graad tso  
Opfris tweede graad aso  
Opfris tweede graad tso  
Paletten- en krattenmaker  
Papier- en kartonoperator  
Plaatlasser  
Plaatser soepele vloerbekleding  
Podiumtechnicus  
Polyvalent dakdekker  
Polyvalent mecanicien personenwagens en lichte bedrijfsvoertuigen  
Polyvalent onderhoudsmedewerker gebouwen  
Polyvalent verkoper  
Pools richtgraad 1  
Pools richtgraad 2  
Portugees professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Portugees professioneel juridisch richtgraad 3  
Portugees professioneel juridisch richtgraad 4  
Portugees richtgraad 1  
Portugees richtgraad 2  
Portugees richtgraad 3  
Portugees richtgraad 4  
Portugees: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Realisaties dameskleding  
Realisaties herenkleding  
Realisaties kinder- en tienerkleding  
Reclame- en decoratieschilder  
Residentieel elektrotechnisch installateur  
Restauratievakman schrijnwerk  
Retouches  
Russisch richtgraad 1  
Russisch richtgraad 2  
Sanitair installateur  
Schilder  
Schilder-decorateur  
Schoenhersteller  
Schoenmaker ontwerper  
Schoonheidsspecialist  
Schoonheidsspecialist-salonbeheerder  
Secretariaatsmedewerker  
Servisch-Kroatisch richtgraad 2  
Socio-Culturele Integratie R1  
Socio-Culturele Integratie R2  
Spaans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Spaans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Spaans professioneel juridisch richtgraad 3  
Spaans professioneel juridisch richtgraad 4  
Spaans richtgraad 1  
Spaans richtgraad 2  
Spaans richtgraad 3  
Spaans richtgraad 4  
Spaans: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Start to ICT  
Stukadoor  
Tandartsassistent  
Tegelzetter  
Telefonist- receptionist  
TIG-lasser  
Transport- en logistiek medewerker  
Tsjechisch richtgraad 2  
Tuinbouwarbeider  
Turks richtgraad 2  
Uitvoerend CAD-tekenaar bouw  
Uitvoerend CAD-tekenaar inrichting buitenruimte, parken en tuinen  
Uitvoerend CAD-tekenaar wegeniswerken  
Uurwerkmaker  
Verantwoordelijke brasserie, taverne en bistro  
Verzorgende  
Vloerder - tegelzetter  
Webcontent  
Webdesigner  
Webontwikkelaar  
Webserverbeheerder  
Werfbediener  
Werkplaatsbinnenschrijnwerker  
Werkplaatsbuitenschrijnwerker  
Werkplaatsbuitenschrijnwerker hout  
Werkplaatsschrijnwerker-houtskeletbouw  
Wetenschappen - wiskunde  
Wijnkenner  
Zeefdrukker  
Zelfstandig gespecialiseerd voetverzorger  
Zilversmid  
Zorgkundige  
Zweeds professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Zweeds professioneel juridisch richtgraad 3  
Zweeds richtgraad 1  
Zweeds richtgraad 2  
Zweeds richtgraad 3  
Zweeds: professionele gids/reisleider richtgraad 3  

 

Secundair volwassenenonderwijs



GO! Centrum voor volwassenenonderwijs Scala

Hugo Verrieststraat 68 - 8800 Roeselare
056254713    

Lesplaaten

Sint-Jorisstraat 71 - 8000 Brugge
Pathoekeweg 34 - 8000 Brugge
Koning Albert I-laan 1 - 8000 Brugge
Nieuwstraat 5 - 8000 Brugge
Boeveriestraat 73 - 8000 Brugge
Fonteinstraat 30 - 8020 Oostkamp
Rijselstraat 1 - 8200 Brugge
Vijverhoflaan 13 - 8200 Brugge
Rijselstraat 5 - 8200 Brugge
Nieuwe St.-Annadreef 27 - 8200 Brugge
Manitobalaan 48 - 8200 Brugge
Piers de Raveschootlaan 54 - 8300 Knokke-Heist
Heistlaan 124 - 8301 Knokke-Heist
Kursaalstraat 55 - 8301 Knokke-Heist
Daverlostraat 132 - 8310 Brugge
Kroosmeers 1 - 8310 Brugge
Van Maerlantstraat 1 - 8370 Blankenberge
Koning Boudewijnlaan 15B - 8370 Blankenberge
Lisseweegse Steenweg 73 - 8380 Brugge
Mercatorlaan 15 - 8400 Oostende
Maurits Sabbestraat 8 - 8400 Oostende
Maurits Sabbestraat 4 - 8400 Oostende
Mansveldstraat 9 - 8400 Oostende
Leopold III-laan 1 - 8400 Oostende
Leon Spilliaertstraat 31 - 8400 Oostende
Leon Spilliaertstraat 30 - 8400 Oostende
Leffingestraat 1 - 8400 Oostende
Kroonlaan 16 - 8400 Oostende
Kerkstraat 35 - 8400 Oostende
Ooststraat 28 - 8400 Oostende
Schapenstraat 45 - 8400 Oostende
Louisastraat 5 - 8400 Oostende
Wellingtonstraat 17 - 8400 Oostende
Brigantijnenstraat 2 - 8400 Oostende
Archimedesstraat 4 - 8400 Oostende
Generaal Jungbluthlaan 2 - 8400 Oostende
Violierenlaan 3 - 8400 Oostende
Torhoutsesteenweg 291 - 8400 Oostende
Stuiverstraat 81 - 8400 Oostende
Steenovenstraat 86 - 8400 Oostende
Elisabethlaan 32 - 8400 Oostende
Kasteelstraat 22B - 8400 Oostende
Hennepstraat 2 A - 8400 Oostende
Hendrik Serruyslaan 48 - 8400 Oostende
Generaal Jungbluthlaan 4 - 8400 Oostende
Generaal Jungbluthlaan 2A - 8400 Oostende
Duinenstraat 172 - 8400 Oostende
Dokter Eduard Moreauxlaan 1A - 8400 Oostende
Chrysantenstraat 30 - 8400 Oostende
Unescostraat zn - 8450 Bredene
Europastraat 1 - 8450 Bredene
Schoollaan 10 - 8450 Bredene
Sint-Amandsplein 15 - 8500 Kortrijk
Pottelberg 4 - 8500 Kortrijk
Passionistenlaan 1A - 8500 Kortrijk
Minister De Taeyelaan 13 - 8500 Kortrijk
Louis Robbeplein 6B - 8500 Kortrijk
Sint-Jansplein 13 - 8500 Kortrijk
Doorniksestraat 60 - 8500 Kortrijk
Condédreef 16 - 8500 Kortrijk
Condédreef 10 - 8500 Kortrijk
Botenkopersstraat 2 - 8500 Kortrijk
Graaf Karel de Goedelaan 7 - 8500 Kortrijk
Guido Gezellelaan 10 - 8501 Kortrijk
Eilandstraat 6 - 8530 Harelbeke
Kasteelstraat zn - 8530 Harelbeke
Bavikhovedorp 16 - 8531 Harelbeke
Kervijnstraat 1 - 8531 Harelbeke
Hendrik Consciencestraat 1 A - 8550 Zwevegem
Acaciastraat 1 - 8560 Wevelgem
Vlamingstraat 10 - 8560 Wevelgem
Veldstraat 17 - 8560 Wevelgem
Gulleheemlaan 20 - 8560 Wevelgem
Cultuurpad 1 - 8560 Wevelgem
Elckerlycplein 1 - 8560 Wevelgem
Moerestraat 20 - 8680 Koekelare
Generaal Maczekplein 5 - 8700 Tielt
Lakenmarkt 4 - 8700 Tielt
Kortrijkstraat 68 - 8700 Tielt
Stationstraat 67 - 8700 Tielt
Sint-Amandsstraat 2 - 8750 Wingene
Boskapeldreef 6 - 8750 Wingene
Marktplein 11 - 8750 Wingene
Aalterstraat 10 - 8755 Ruiselede
Bonestraat 24 - 8760 Meulebeke
Kerkhofstraat 30 - 8790 Waregem
Meersstraat 13 - 8800 Roeselare
Groenestraat 172 - 8800 Roeselare
Hugo Verrieststraat 68 - 8800 Roeselare
Lichterveldestraat 39 - 8820 Torhout
Rijselstraat 110 - 8820 Torhout
Pastoor De Beirstraat 7 - 8860 Lendelede
Bellevuestraat 28 - 8870 Izegem
Sint-Jorisstraat 62 - 8870 Izegem
Kruisstraat 13 - 8870 Izegem
Hugo Verriestlaan 16 - 8880 Ledegem
Pater Lievensstraat 20 - 8890 Moorslede
Yvonne Serruysstraat 40 - 8930 Menen
Vander Merschplein 54 - 8930 Menen
Grote Molenstraat 113 - 8930 Menen
Beselarestraat 3 - 8940 Wervik
Hellestraat 15 - 8940 Wervik
Mevrouw Courtmanslaan 80 - 9990 Maldegem

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
Accessoires  
Afwerker: snijder en vouwer  
App-Ontwikkeling  
Arabisch richtgraad 1  
Arabisch richtgraad 2  
Assistent calculator bouw  
Bakker  
Banketbakker  
Bedrijfsbeheer  
Begeleid(st)er buitenschoolse kinderopvang  
Begeleider in de kinderopvang  
Begeleider- animator voor bejaarden  
Behandelaar Luchtvracht en Bagage  
Behanger  
Behoudsmedewerker erfgoed  
Bekister  
Betonhersteller  
Bibliotheekmedewerker-informatiebemiddelaar  
Bierkenner  
Binnenschrijnwerker  
BMBE-lasser  
Boekhoudkundige bediende  
Boomverzorger  
Borduren  
Breien  
Briljanteerder  
Buitenschrijnwerker  
Bulgaars richtgraad 1  
Chinees richtgraad 1  
Computeroperator  
Contactcentermedewerker  
Dakdekker leien en pannen  
Dakdekker metalen dak  
Dakdichter  
Daktimmerman  
Decor- en standenbouwer  
Decoratief in de woning  
Deens professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Deens professioneel juridisch richtgraad 4  
Deens richtgraad 1  
Deens richtgraad 2  
Deens richtgraad 4  
Dekvloerlegger  
Diamantbewerker  
Diamantsnijder  
Diepdrukker  
Digitaal drukker  
Doorlopende draden  
Drukvoorbereider  
DTP-operator  
Duits professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Duits professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Duits professioneel juridisch richtgraad 3  
Duits professioneel juridisch richtgraad 4  
Duits richtgraad 1  
Duits richtgraad 2  
Duits richtgraad 3  
Duits richtgraad 4  
Duits: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Economie - moderne talen  
Edelsteenzetter  
Engels professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Engels professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Engels professioneel juridisch richtgraad 3  
Engels professioneel juridisch richtgraad 4  
Engels richtgraad 1  
Engels richtgraad 2  
Engels richtgraad 3  
Engels richtgraad 4  
Engels: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Erodeerder  
Farmaceutisch technisch assistent  
Fietshersteller  
Fins richtgraad 2  
Flexodrukker  
Florist  
Florist medewerker  
Fotograaf  
Frans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Frans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Frans professioneel juridisch richtgraad 3  
Frans professioneel juridisch richtgraad 4  
Frans richtgraad 1  
Frans richtgraad 2  
Frans richtgraad 3  
Frans richtgraad 4  
Frans: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Gassmeltlasser  
Goudsmid  
Grieks richtgraad 2  
Hoeklasser  
Hongaars richtgraad 1  
Hotelbedrijf  
Houtskeletbouwer  
Hovenier aanleg parken en tuinen  
Huishoudhulp  
Hulpdrukker  
Hulpkelner  
Hulpkok  
Hulpmecanicien Personenwagens & Lichte Bedrijfswagens  
Humane wetenschappen ASO 2  
Humane wetenschappen ASO 3  
ICT Besturingssystemen en Netwerken  
ICT en Administratie  
ICT en Sociale Media  
ICT in een Creatieve Context  
ICT in een Educatieve Context  
ICT Programmeren  
Ijzervlechter  
Industrieel verpakker  
Initiatie archiefkunde  
Interieurbouwer  
Italiaans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Italiaans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Italiaans professioneel juridisch richtgraad 3  
Italiaans professioneel juridisch richtgraad 4  
Italiaans richtgraad 1  
Italiaans richtgraad 2  
Italiaans richtgraad 3  
Italiaans richtgraad 4  
Italiaans: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Japans richtgraad 2  
Jeugd- en gehandicaptenzorg  
Juweelhersteller  
Kapper  
Kapper-salonverantwoordelijke  
Kelner  
Kelner brasserie, taverne en bistro  
Keukenverantwoordelijke  
Kinderbegeleider baby's en peuters  
Kinderbegeleider schoolgaande kinderen  
Kok  
Koken  
Lasser monteerder  
Lasser monteerder BMBE  
Lasser monteerder MIG/MAG  
Lasser monteerder TIG  
Latijns schrift richtgraad 1  
Logistiek assistent  
Loodgieter  
Maatwerk damespatronen  
Machinaal boekbinder  
Machinaal houtbewerker  
Magazijnier  
Maritieme opleiding dek  
Marokijnbewerker  
Masseur  
Mecanicien Bromfietsen en Motorfietsen  
Mecanicien personenwagens & lichte bedrijfswagens  
Medewerker bakkerij  
Medewerker brasserie, taverne, en bistro  
Medisch administratief bediende  
Metselaar  
Meubelmaker-interieurelementen  
MIG/MAG-lasser  
Mode en interieur  
Mode- en textielverkoop  
Moderne Talen - wiskunde  
Monteur  
Multimedia operator  
Naaien  
Naaldkant  
Nagelstylist  
Natuursteenbewerker  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Nederlands tweede taal - richtgraad 3  
Nederlands tweede taal - richtgraad 4  
Nederlands tweede taal professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Netwerktechnicus  
Offsetdrukker rotatie  
Offsetdrukker vellenpers  
Onderhoudsmecanicien  
Onderhoudsmecanicien personenwagens en lichte bedrijfsvoertuigen  
Ondernemerschap  
Operator digitale impositie  
Operator in de houtzagerij  
Opfris derde graad aso  
Opfris derde graad tso  
Opfris tweede graad aso  
Opfris tweede graad tso  
Paletten- en krattenmaker  
Papier- en kartonoperator  
Plaatlasser  
Plaatser soepele vloerbekleding  
Podiumtechnicus  
Polyvalent dakdekker  
Polyvalent mecanicien personenwagens en lichte bedrijfsvoertuigen  
Polyvalent onderhoudsmedewerker gebouwen  
Polyvalent verkoper  
Pools richtgraad 1  
Pools richtgraad 2  
Portugees professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Portugees professioneel juridisch richtgraad 3  
Portugees professioneel juridisch richtgraad 4  
Portugees richtgraad 1  
Portugees richtgraad 2  
Portugees richtgraad 3  
Portugees richtgraad 4  
Portugees: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Realisaties dameskleding  
Realisaties herenkleding  
Realisaties kinder- en tienerkleding  
Reclame- en decoratieschilder  
Residentieel elektrotechnisch installateur  
Restauratievakman schrijnwerk  
Retouches  
Russisch richtgraad 1  
Russisch richtgraad 2  
Sanitair installateur  
Schilder  
Schilder-decorateur  
Schoenhersteller  
Schoenmaker ontwerper  
Schoonheidsspecialist  
Schoonheidsspecialist-salonbeheerder  
Secretariaatsmedewerker  
Servisch-Kroatisch richtgraad 2  
Socio-Culturele Integratie R1  
Socio-Culturele Integratie R2  
Spaans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Spaans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Spaans professioneel juridisch richtgraad 3  
Spaans professioneel juridisch richtgraad 4  
Spaans richtgraad 1  
Spaans richtgraad 2  
Spaans richtgraad 3  
Spaans richtgraad 4  
Spaans: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Start to ICT  
Stukadoor  
Tandartsassistent  
Tegelzetter  
Telefonist- receptionist  
TIG-lasser  
Transport- en logistiek medewerker  
Tsjechisch richtgraad 2  
Tuinbouwarbeider  
Turks richtgraad 2  
Uitvoerend CAD-tekenaar bouw  
Uitvoerend CAD-tekenaar inrichting buitenruimte, parken en tuinen  
Uitvoerend CAD-tekenaar wegeniswerken  
Uurwerkmaker  
Verantwoordelijke brasserie, taverne en bistro  
Verzorgende  
Vloerder - tegelzetter  
Webcontent  
Webdesigner  
Webontwikkelaar  
Webserverbeheerder  
Werfbediener  
Werkplaatsbinnenschrijnwerker  
Werkplaatsbuitenschrijnwerker  
Werkplaatsbuitenschrijnwerker hout  
Werkplaatsschrijnwerker-houtskeletbouw  
Wetenschappen - wiskunde  
Wijnkenner  
Zeefdrukker  
Zelfstandig gespecialiseerd voetverzorger  
Zilversmid  
Zorgkundige  
Zweeds professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Zweeds professioneel juridisch richtgraad 3  
Zweeds richtgraad 1  
Zweeds richtgraad 2  
Zweeds richtgraad 3  
Zweeds: professionele gids/reisleider richtgraad 3