Secundair volwassenenonderwijs



Instelling

Centrum voor Volwassenenonderwijs Brussel

Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
025280950    

 

Lesplaaten

Spiegelstraat 7 - 1000 Brussel
Paviljoenstraat 2 - 1000 Brussel
Vossenplein 23 - 1000 Brussel
Oude Graanmarkt 5 - 1000 Brussel
Anspachlaan 1 - 1000 Brussel
Munt 6 - 1000 Brussel
Ieperlaan 28 - 1000 Brussel
Moutstraat 24 - 1000 Brussel
Hoogstraat 266 - 1000 Brussel
Philippe de Champagnestraat 23 - 1000 Brussel
Emile Bockstaellaan 107 - 1020 Brussel
Joseph Benoît Willemsplein zn - 1020 Brussel
Gallaitstraat 86 - 1030 Schaarbeek
Haachtsesteenweg 201 - 1030 Schaarbeek
Richard Vandeveldestraat 4 - 1030 Schaarbeek
Edmond Mesenslaan 2 - 1040 Etterbeek
Hoornstraat 97 - 1040 Etterbeek
Jacques de Lalaingstraat 41852 - 1040 Brussel
Kroonlaan 12 - 1050 Elsene
Sans Soucistraat 131 - 1050 Elsene
Vredestraat 35 - 1050 Elsene
Waverse Steenweg 78 - 1050 Elsene
Fortstraat 35A - 1060 Sint-Gillis
Bergense Steenweg 1440 - 1070 Anderlecht
Industrielaan 31 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 26 - 1070 Anderlecht
Grondelsstraat 152 - 1070 Anderlecht
Bergense Steenweg 1440 - 1070 Anderlecht
Auguste Gevaertstraat 21 - 1070 Anderlecht
Bergense Steenweg 1432 - 1070 Anderlecht
Van Lintstraat 6 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 7 - 1070 Anderlecht
Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
Leopold II laan 178 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Sint-Jozefstraat 14 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Steenweg op Merchtem 9 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Opzichterstraat 63 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Toekomststraat 35 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Technologiestraat 19 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Oscar Ruelensplein 13 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Leopold I straat 329 - 1090 Jette
Léon Theodorstraat 80 - 1090 Jette
Bruynstraat 11 - 1120 Brussel
Kortenbachstraat 7 - 1130 Brussel
Sint-Vincentiusstraat 30 - 1140 Evere
Gemoedsrustlaan 15 - 1140 Evere
August De Boeckstraat 54 - 1140 Evere
Orbanlaan 54 - 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Palmboomstraat 80 - 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Waverse steenweg 1741 - 1160 Oudergem
Delleurlaan 39 - 1170 Watermaal-Bosvoorde
Waterloosesteenweg 961 - 1180 Ukkel
Bondgenotenstraat 54 - 1190 Vorst
Van Volxemlaan 364 - 1190 Vorst
Koningslaan 157 - 1190 Vorst
Luikstraat 66 - 1190 Vorst
Sint-Lambertusstraat 91 - 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Gemeentestraat 25 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Grensstraat 100 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Sterrenkundelaan 14 - 1210 Sint-Joost-ten-Node

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
Begeleid(st)er buitenschoolse kinderopvang  
Begeleider in de kinderopvang  
Boekhoudkundige bediende  
Computeroperator  
Engels richtgraad 1  
Engels richtgraad 2  
Ervaringsdeskundige armoede & sociale uitsluiting  
Frans richtgraad 1  
Frans richtgraad 2  
Frans richtgraad 3  
Frans richtgraad 4  
Hoefsmid  
ICT Besturingssystemen en Netwerken  
Initiatie bibliotheek-, documentatie- en informatiekunde  
Installateur domotica  
Installatie & onderhoud van alarmsystemen  
Jeugd- en gehandicaptenzorg  
Latijns schrift richtgraad 1  
Logistiek assistent  
Loodgieter  
Medisch administratief bediende  
Meertalig polyvalent bediende  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Nederlands tweede taal - richtgraad 3  
Nederlands tweede taal - richtgraad 4  
PLC technieker  
Polyvalent verkoper  
Residentieel elektrotechnisch installateur  
Secretariaatsmedewerker  
Socio-Culturele Integratie R2  
Uitvoerend CAD-tekenaar elektriciteit  
Verzorgende  
Zorgkundige  

 

Secundair volwassenenonderwijs



Centrum voor Volwassenenonderwijs Brussel

Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
025280950    

Lesplaaten

Spiegelstraat 7 - 1000 Brussel
Paviljoenstraat 2 - 1000 Brussel
Vossenplein 23 - 1000 Brussel
Oude Graanmarkt 5 - 1000 Brussel
Anspachlaan 1 - 1000 Brussel
Munt 6 - 1000 Brussel
Ieperlaan 28 - 1000 Brussel
Moutstraat 24 - 1000 Brussel
Hoogstraat 266 - 1000 Brussel
Philippe de Champagnestraat 23 - 1000 Brussel
Emile Bockstaellaan 107 - 1020 Brussel
Joseph Benoît Willemsplein zn - 1020 Brussel
Gallaitstraat 86 - 1030 Schaarbeek
Haachtsesteenweg 201 - 1030 Schaarbeek
Richard Vandeveldestraat 4 - 1030 Schaarbeek
Edmond Mesenslaan 2 - 1040 Etterbeek
Hoornstraat 97 - 1040 Etterbeek
Jacques de Lalaingstraat 41852 - 1040 Brussel
Kroonlaan 12 - 1050 Elsene
Sans Soucistraat 131 - 1050 Elsene
Vredestraat 35 - 1050 Elsene
Waverse Steenweg 78 - 1050 Elsene
Fortstraat 35A - 1060 Sint-Gillis
Bergense Steenweg 1440 - 1070 Anderlecht
Industrielaan 31 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 26 - 1070 Anderlecht
Grondelsstraat 152 - 1070 Anderlecht
Bergense Steenweg 1440 - 1070 Anderlecht
Auguste Gevaertstraat 21 - 1070 Anderlecht
Bergense Steenweg 1432 - 1070 Anderlecht
Van Lintstraat 6 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 7 - 1070 Anderlecht
Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
Leopold II laan 178 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Sint-Jozefstraat 14 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Steenweg op Merchtem 9 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Opzichterstraat 63 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Toekomststraat 35 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Technologiestraat 19 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Oscar Ruelensplein 13 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Leopold I straat 329 - 1090 Jette
Léon Theodorstraat 80 - 1090 Jette
Bruynstraat 11 - 1120 Brussel
Kortenbachstraat 7 - 1130 Brussel
Sint-Vincentiusstraat 30 - 1140 Evere
Gemoedsrustlaan 15 - 1140 Evere
August De Boeckstraat 54 - 1140 Evere
Orbanlaan 54 - 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Palmboomstraat 80 - 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Waverse steenweg 1741 - 1160 Oudergem
Delleurlaan 39 - 1170 Watermaal-Bosvoorde
Waterloosesteenweg 961 - 1180 Ukkel
Bondgenotenstraat 54 - 1190 Vorst
Van Volxemlaan 364 - 1190 Vorst
Koningslaan 157 - 1190 Vorst
Luikstraat 66 - 1190 Vorst
Sint-Lambertusstraat 91 - 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Gemeentestraat 25 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Grensstraat 100 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Sterrenkundelaan 14 - 1210 Sint-Joost-ten-Node

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
Begeleid(st)er buitenschoolse kinderopvang  
Begeleider in de kinderopvang  
Boekhoudkundige bediende  
Computeroperator  
Engels richtgraad 1  
Engels richtgraad 2  
Ervaringsdeskundige armoede & sociale uitsluiting  
Frans richtgraad 1  
Frans richtgraad 2  
Frans richtgraad 3  
Frans richtgraad 4  
Hoefsmid  
ICT Besturingssystemen en Netwerken  
Initiatie bibliotheek-, documentatie- en informatiekunde  
Installateur domotica  
Installatie & onderhoud van alarmsystemen  
Jeugd- en gehandicaptenzorg  
Latijns schrift richtgraad 1  
Logistiek assistent  
Loodgieter  
Medisch administratief bediende  
Meertalig polyvalent bediende  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Nederlands tweede taal - richtgraad 3  
Nederlands tweede taal - richtgraad 4  
PLC technieker  
Polyvalent verkoper  
Residentieel elektrotechnisch installateur  
Secretariaatsmedewerker  
Socio-Culturele Integratie R2  
Uitvoerend CAD-tekenaar elektriciteit  
Verzorgende  
Zorgkundige