Secundair volwassenenonderwijs



Instelling

Centrum voor Volwassenenonderwijs Brussel

Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
025280950    

 

Lesplaaten

Hoogstraat 266 - 1000 Brussel
Munt 6 - 1000 Brussel
Oude Graanmarkt 5 - 1000 Brussel
Moutstraat 24 - 1000 Brussel
Blaesstraat 91 - 1000 Brussel
Philippe de Champagnestraat 23 - 1000 Brussel
Emile Bockstaellaan 107 - 1020 Brussel
Gallaitstraat 86 - 1030 Schaarbeek
Charles Gilisquetlaan 34 - 1030 Schaarbeek
Liedtsstraat 27 - 1030 Schaarbeek
Jacques de Lalaingstraat aug/14 - 1040 Brussel
Edmond Mesenslaan 2 - 1040 Etterbeek
Hoornstraat 97 - 1040 Etterbeek
Waverse Steenweg 78 - 1050 Elsene
Kroonlaan 12 - 1050 Elsene
Sans Soucistraat 131 - 1050 Elsene
Fortstraat 35A - 1060 Sint-Gillis
Emile Grysonlaan 1 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 7 - 1070 Anderlecht
Bergense Steenweg 1440 - 1070 Anderlecht
Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 26 - 1070 Anderlecht
Sint-Jozefstraat 14 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Leopold II laan 178 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Klein-Berchemstraat 1 - 1081 Koekelberg
Technologiestraat 19 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Oscar Ruelensplein 13 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Jean Baptiste Vandendrieschstraat 11 - 1082 Sint-Agatha_Berchem
Léon Theodorstraat 80 - 1090 Jette
Kortenbachstraat 7 - 1130 Brussel
August De Boeckstraat 54 - 1140 Evere
Gemoedsrustlaan 15 - 1140 Evere
Sint-Vincentiusstraat 30 - 1140 Evere
Orbanlaan 54 - 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Waverse steenweg 1741 - 1160 Oudergem
Delleurlaan 39 - 1170 Watermaal-Bosvoorde
Waterloosesteenweg 961 - 1180 Ukkel
Nekkersgatlaan 17 - 1180 Ukkel
Koningslaan 157 - 1190 Vorst
Wijngaardstraat 22 - 1190 Vorst
Van Volxemlaan 364 - 1190 Vorst
Bondgenotenstraat 54 - 1190 Vorst
Sint-Lambertusstraat 91 - 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Gemeentestraat 25 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Sterrenkundelaan 14 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Groenstraat 260 - 1800 Vilvoorde

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
Bakker  
Banketbakker  
Bedrijfsbeheer  
Begeleid(st)er buitenschoolse kinderopvang  
Begeleider in de kinderopvang  
Bereider van Vleesproducten (Charcutier)  
Boekhoudkundige bediende  
Chocoladebewerker  
Computeroperator  
Engels richtgraad 1  
Engels richtgraad 2  
Ervaringsdeskundige armoede & sociale uitsluiting  
Farmaceutisch technisch assistent  
Florist  
Florist medewerker  
Fotograaf  
Frans richtgraad 1  
Frans richtgraad 2  
Frans richtgraad 3  
Frans richtgraad 4  
Gids  
Grootkeukenhulpkok  
Grootkeukenkok  
Grootkeukenmedewerker  
Grootkeukenverantwoordelijke  
Hoefsmid  
Hovenier aanleg parken en tuinen  
Hovenier onderhoud parken en tuinen  
Huishoudhulp  
Hulpkelner  
Hulpkok  
ICT Besturingssystemen en Netwerken  
Ijsbereider  
Installateur domotica  
Installatie & onderhoud van alarmsystemen  
Jeugd- en gehandicaptenzorg  
Keukenverantwoordelijke  
Kok  
Latijns schrift richtgraad 1  
Logistiek assistent  
Loodgieter  
Medewerker bakkerij  
Medewerker brasserie, taverne, en bistro  
Medewerker Slagerij  
Medisch administratief bediende  
Meertalig polyvalent bediende  
Monteur centrale verwarming  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Nederlands tweede taal - richtgraad 3  
Nederlands tweede taal - richtgraad 4  
Ondernemerschap  
PLC technieker  
Polyvalent onderhoudsmedewerker gebouwen  
Polyvalent verkoper  
Reisleider  
Residentieel elektrotechnisch installateur  
Secretariaatsmedewerker  
Slager Distributie  
Slager-Spekslager  
Socio-Culturele Integratie R2  
Suiker- en marsepeinbewerker  
Technicus in fermentatieprocessen - Bieren  
Technicus in fermentatieprocessen - Destillaten en Likeuren  
Technicus in fermentatieprocessen - Wijnen  
Traiteurkok  
Uitbener-Uitsnijder  
Uitvoerend CAD-tekenaar elektriciteit  
Verzorgende  
Vleesbewerker  
Webdesigner  
Wijnkenner  
Wild- en Gevogelteslager  
Zorgkundige  

 

Secundair volwassenenonderwijs



Centrum voor Volwassenenonderwijs Brussel

Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
025280950    

Lesplaaten

Hoogstraat 266 - 1000 Brussel
Munt 6 - 1000 Brussel
Oude Graanmarkt 5 - 1000 Brussel
Moutstraat 24 - 1000 Brussel
Blaesstraat 91 - 1000 Brussel
Philippe de Champagnestraat 23 - 1000 Brussel
Emile Bockstaellaan 107 - 1020 Brussel
Gallaitstraat 86 - 1030 Schaarbeek
Charles Gilisquetlaan 34 - 1030 Schaarbeek
Liedtsstraat 27 - 1030 Schaarbeek
Jacques de Lalaingstraat aug/14 - 1040 Brussel
Edmond Mesenslaan 2 - 1040 Etterbeek
Hoornstraat 97 - 1040 Etterbeek
Waverse Steenweg 78 - 1050 Elsene
Kroonlaan 12 - 1050 Elsene
Sans Soucistraat 131 - 1050 Elsene
Fortstraat 35A - 1060 Sint-Gillis
Emile Grysonlaan 1 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 7 - 1070 Anderlecht
Bergense Steenweg 1440 - 1070 Anderlecht
Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 26 - 1070 Anderlecht
Sint-Jozefstraat 14 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Leopold II laan 178 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Klein-Berchemstraat 1 - 1081 Koekelberg
Technologiestraat 19 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Oscar Ruelensplein 13 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Jean Baptiste Vandendrieschstraat 11 - 1082 Sint-Agatha_Berchem
Léon Theodorstraat 80 - 1090 Jette
Kortenbachstraat 7 - 1130 Brussel
August De Boeckstraat 54 - 1140 Evere
Gemoedsrustlaan 15 - 1140 Evere
Sint-Vincentiusstraat 30 - 1140 Evere
Orbanlaan 54 - 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Waverse steenweg 1741 - 1160 Oudergem
Delleurlaan 39 - 1170 Watermaal-Bosvoorde
Waterloosesteenweg 961 - 1180 Ukkel
Nekkersgatlaan 17 - 1180 Ukkel
Koningslaan 157 - 1190 Vorst
Wijngaardstraat 22 - 1190 Vorst
Van Volxemlaan 364 - 1190 Vorst
Bondgenotenstraat 54 - 1190 Vorst
Sint-Lambertusstraat 91 - 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Gemeentestraat 25 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Sterrenkundelaan 14 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Groenstraat 260 - 1800 Vilvoorde

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
Bakker  
Banketbakker  
Bedrijfsbeheer  
Begeleid(st)er buitenschoolse kinderopvang  
Begeleider in de kinderopvang  
Bereider van Vleesproducten (Charcutier)  
Boekhoudkundige bediende  
Chocoladebewerker  
Computeroperator  
Engels richtgraad 1  
Engels richtgraad 2  
Ervaringsdeskundige armoede & sociale uitsluiting  
Farmaceutisch technisch assistent  
Florist  
Florist medewerker  
Fotograaf  
Frans richtgraad 1  
Frans richtgraad 2  
Frans richtgraad 3  
Frans richtgraad 4  
Gids  
Grootkeukenhulpkok  
Grootkeukenkok  
Grootkeukenmedewerker  
Grootkeukenverantwoordelijke  
Hoefsmid  
Hovenier aanleg parken en tuinen  
Hovenier onderhoud parken en tuinen  
Huishoudhulp  
Hulpkelner  
Hulpkok  
ICT Besturingssystemen en Netwerken  
Ijsbereider  
Installateur domotica  
Installatie & onderhoud van alarmsystemen  
Jeugd- en gehandicaptenzorg  
Keukenverantwoordelijke  
Kok  
Latijns schrift richtgraad 1  
Logistiek assistent  
Loodgieter  
Medewerker bakkerij  
Medewerker brasserie, taverne, en bistro  
Medewerker Slagerij  
Medisch administratief bediende  
Meertalig polyvalent bediende  
Monteur centrale verwarming  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Nederlands tweede taal - richtgraad 3  
Nederlands tweede taal - richtgraad 4  
Ondernemerschap  
PLC technieker  
Polyvalent onderhoudsmedewerker gebouwen  
Polyvalent verkoper  
Reisleider  
Residentieel elektrotechnisch installateur  
Secretariaatsmedewerker  
Slager Distributie  
Slager-Spekslager  
Socio-Culturele Integratie R2  
Suiker- en marsepeinbewerker  
Technicus in fermentatieprocessen - Bieren  
Technicus in fermentatieprocessen - Destillaten en Likeuren  
Technicus in fermentatieprocessen - Wijnen  
Traiteurkok  
Uitbener-Uitsnijder  
Uitvoerend CAD-tekenaar elektriciteit  
Verzorgende  
Vleesbewerker  
Webdesigner  
Wijnkenner  
Wild- en Gevogelteslager  
Zorgkundige