Secundair volwassenenonderwijs



Instelling

Centrum voor Volwassenenonderwijs Brussel

Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
025280950    

 

Lesplaaten

Hoogstraat 266 - 1000 Brussel
Munt 6 - 1000 Brussel
Philippe de Champagnestraat 23 - 1000 Brussel
Oude Graanmarkt 5 - 1000 Brussel
Blaesstraat 91 - 1000 Brussel
Moutstraat 24 - 1000 Brussel
Emile Bockstaellaan 107 - 1020 Brussel
Charles Gilisquetlaan 34 - 1030 Schaarbeek
Liedtsstraat 27 - 1030 Schaarbeek
Gallaitstraat 86 - 1030 Schaarbeek
Richard Vandeveldestraat 4 - 1030 Schaarbeek
Hoornstraat 97 - 1040 Etterbeek
Edmond Mesenslaan 2 - 1040 Etterbeek
Jacques de Lalaingstraat aug/14 - 1040 Brussel
Sans Soucistraat 131 - 1050 Elsene
Waverse Steenweg 78 - 1050 Elsene
Kroonlaan 12 - 1050 Elsene
Fortstraat 35A - 1060 Sint-Gillis
Emile Grysonlaan 1 - 1070 Anderlecht
Nijverheidskaai 170 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 7 - 1070 Anderlecht
Bergense Steenweg 1440 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 26 - 1070 Anderlecht
Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
Sint-Jozefstraat 14 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Leopold II laan 178 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Klein-Berchemstraat 1 - 1081 Koekelberg
Oscar Ruelensplein 13 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Technologiestraat 19 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Jean Baptiste Vandendrieschstraat 11 - 1082 Sint-Agatha_Berchem
Léon Theodorstraat 80 - 1090 Jette
Kortenbachstraat 7 - 1130 Brussel
Gemoedsrustlaan 15 - 1140 Evere
Sint-Vincentiusstraat 30 - 1140 Evere
August De Boeckstraat 54 - 1140 Evere
Orbanlaan 54 - 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Waverse steenweg 1741 - 1160 Oudergem
Delleurlaan 39 - 1170 Watermaal-Bosvoorde
Waterloosesteenweg 961 - 1180 Ukkel
Nekkersgatlaan 17 - 1180 Ukkel
Koningslaan 157 - 1190 Vorst
Bondgenotenstraat 54 - 1190 Vorst
Van Volxemlaan 364 - 1190 Vorst
Wijngaardstraat 22 - 1190 Vorst
Sint-Lambertusstraat 91 - 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Gemeentestraat 25 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Sterrenkundelaan 14 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Groenstraat 260 - 1800 Vilvoorde

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
Bakker  
Banketbakker  
Bedrijfsbeheer  
Begeleid(st)er buitenschoolse kinderopvang  
Begeleider in de kinderopvang  
Bereider van Vleesproducten (Charcutier)  
Boekhoudkundige bediende  
Chocoladebewerker  
Computeroperator  
Engels richtgraad 1  
Engels richtgraad 2  
Ervaringsdeskundige armoede & sociale uitsluiting  
Farmaceutisch technisch assistent  
Florist  
Florist medewerker  
Fotograaf  
Frans richtgraad 1  
Frans richtgraad 2  
Frans richtgraad 3  
Frans richtgraad 4  
Geletterdheidsmodules Nederlands en Leren leren  
Gids  
Grootkeukenhulpkok  
Grootkeukenkok  
Grootkeukenmedewerker  
Grootkeukenverantwoordelijke  
Hoefsmid  
Hovenier aanleg parken en tuinen  
Hovenier onderhoud parken en tuinen  
Huishoudhulp  
Hulpkelner  
Hulpkok  
ICT Besturingssystemen en Netwerken  
Ijsbereider  
Installateur domotica  
Installatie & onderhoud van alarmsystemen  
Jeugd- en gehandicaptenzorg  
Keukenverantwoordelijke  
Kinderbegeleider baby's en peuters  
Kinderbegeleider schoolgaande kinderen  
Kok  
Logistiek assistent  
Loodgieter  
Medewerker bakkerij  
Medewerker brasserie, taverne, en bistro  
Medewerker Slagerij  
Medisch administratief bediende  
Meertalig polyvalent bediende  
Monteur centrale verwarming  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Nederlands tweede taal - richtgraad 3  
Nederlands tweede taal - richtgraad 4  
Ondernemerschap  
PLC technieker  
Polyvalent onderhoudsmedewerker gebouwen  
Polyvalent verkoper  
Reisleider  
Residentieel elektrotechnisch installateur  
Secretariaatsmedewerker  
Slager Distributie  
Slager-Spekslager  
Socio-Culturele Integratie R2  
Suiker- en marsepeinbewerker  
Technicus in fermentatieprocessen - Bieren  
Technicus in fermentatieprocessen - Destillaten en Likeuren  
Technicus in fermentatieprocessen - Wijnen  
Traiteurkok  
Uitbener-Uitsnijder  
Uitvoerend CAD-tekenaar elektriciteit  
Vastgoed assistent  
Verzorgende  
Vleesbereider  
Vleesbewerker  
Webdesigner  
Wijnkenner  
Wild- en Gevogelteslager  
Zorgkundige  

 

Secundair volwassenenonderwijs



Centrum voor Volwassenenonderwijs Brussel

Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
025280950    

Lesplaaten

Hoogstraat 266 - 1000 Brussel
Munt 6 - 1000 Brussel
Philippe de Champagnestraat 23 - 1000 Brussel
Oude Graanmarkt 5 - 1000 Brussel
Blaesstraat 91 - 1000 Brussel
Moutstraat 24 - 1000 Brussel
Emile Bockstaellaan 107 - 1020 Brussel
Charles Gilisquetlaan 34 - 1030 Schaarbeek
Liedtsstraat 27 - 1030 Schaarbeek
Gallaitstraat 86 - 1030 Schaarbeek
Richard Vandeveldestraat 4 - 1030 Schaarbeek
Hoornstraat 97 - 1040 Etterbeek
Edmond Mesenslaan 2 - 1040 Etterbeek
Jacques de Lalaingstraat aug/14 - 1040 Brussel
Sans Soucistraat 131 - 1050 Elsene
Waverse Steenweg 78 - 1050 Elsene
Kroonlaan 12 - 1050 Elsene
Fortstraat 35A - 1060 Sint-Gillis
Emile Grysonlaan 1 - 1070 Anderlecht
Nijverheidskaai 170 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 7 - 1070 Anderlecht
Bergense Steenweg 1440 - 1070 Anderlecht
Dapperheidsplein 26 - 1070 Anderlecht
Materiaalstraat 67 - 1070 Anderlecht
Sint-Jozefstraat 14 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Leopold II laan 178 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Klein-Berchemstraat 1 - 1081 Koekelberg
Oscar Ruelensplein 13 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Technologiestraat 19 - 1082 Sint-Agatha-Berchem
Jean Baptiste Vandendrieschstraat 11 - 1082 Sint-Agatha_Berchem
Léon Theodorstraat 80 - 1090 Jette
Kortenbachstraat 7 - 1130 Brussel
Gemoedsrustlaan 15 - 1140 Evere
Sint-Vincentiusstraat 30 - 1140 Evere
August De Boeckstraat 54 - 1140 Evere
Orbanlaan 54 - 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Waverse steenweg 1741 - 1160 Oudergem
Delleurlaan 39 - 1170 Watermaal-Bosvoorde
Waterloosesteenweg 961 - 1180 Ukkel
Nekkersgatlaan 17 - 1180 Ukkel
Koningslaan 157 - 1190 Vorst
Bondgenotenstraat 54 - 1190 Vorst
Van Volxemlaan 364 - 1190 Vorst
Wijngaardstraat 22 - 1190 Vorst
Sint-Lambertusstraat 91 - 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Gemeentestraat 25 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Sterrenkundelaan 14 - 1210 Sint-Joost-ten-Node
Groenstraat 260 - 1800 Vilvoorde

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
Bakker  
Banketbakker  
Bedrijfsbeheer  
Begeleid(st)er buitenschoolse kinderopvang  
Begeleider in de kinderopvang  
Bereider van Vleesproducten (Charcutier)  
Boekhoudkundige bediende  
Chocoladebewerker  
Computeroperator  
Engels richtgraad 1  
Engels richtgraad 2  
Ervaringsdeskundige armoede & sociale uitsluiting  
Farmaceutisch technisch assistent  
Florist  
Florist medewerker  
Fotograaf  
Frans richtgraad 1  
Frans richtgraad 2  
Frans richtgraad 3  
Frans richtgraad 4  
Geletterdheidsmodules Nederlands en Leren leren  
Gids  
Grootkeukenhulpkok  
Grootkeukenkok  
Grootkeukenmedewerker  
Grootkeukenverantwoordelijke  
Hoefsmid  
Hovenier aanleg parken en tuinen  
Hovenier onderhoud parken en tuinen  
Huishoudhulp  
Hulpkelner  
Hulpkok  
ICT Besturingssystemen en Netwerken  
Ijsbereider  
Installateur domotica  
Installatie & onderhoud van alarmsystemen  
Jeugd- en gehandicaptenzorg  
Keukenverantwoordelijke  
Kinderbegeleider baby's en peuters  
Kinderbegeleider schoolgaande kinderen  
Kok  
Logistiek assistent  
Loodgieter  
Medewerker bakkerij  
Medewerker brasserie, taverne, en bistro  
Medewerker Slagerij  
Medisch administratief bediende  
Meertalig polyvalent bediende  
Monteur centrale verwarming  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Nederlands tweede taal - richtgraad 3  
Nederlands tweede taal - richtgraad 4  
Ondernemerschap  
PLC technieker  
Polyvalent onderhoudsmedewerker gebouwen  
Polyvalent verkoper  
Reisleider  
Residentieel elektrotechnisch installateur  
Secretariaatsmedewerker  
Slager Distributie  
Slager-Spekslager  
Socio-Culturele Integratie R2  
Suiker- en marsepeinbewerker  
Technicus in fermentatieprocessen - Bieren  
Technicus in fermentatieprocessen - Destillaten en Likeuren  
Technicus in fermentatieprocessen - Wijnen  
Traiteurkok  
Uitbener-Uitsnijder  
Uitvoerend CAD-tekenaar elektriciteit  
Vastgoed assistent  
Verzorgende  
Vleesbereider  
Vleesbewerker  
Webdesigner  
Wijnkenner  
Wild- en Gevogelteslager  
Zorgkundige