Secundair volwassenenonderwijs



Instelling

Centrum voor Volwassenenonderwijs Semper

Pleinlaan 2 - 1050 Elsene
026293908    

 

Lesplaaten

Warmoesberg 26 - 1000 Brussel
Zespenningenstraat 70 - 1000 Brussel
Philippe de Champagnestraat 23 - 1000 Brussel
Emile Bockstaellaan 107 - 1020 Brussel
Joseph Benoit Willemsplein 16 - 1020 Brussel
Charles Gilisquetlaan 34 - 1030 Schaarbeek
Rubensstraat 108 - 1030 Schaarbeek
Pleinlaan 11 - 1050 Elsene
Kluisstraat 55 - 1050 Elsene
Pleinlaan 2 - 1050 Elsene
Kroonlaan 12 - 1050 Elsene
Pleinlaan 9 - 1050 Elsene
Bergense Steenweg 1440 - 1070 Anderlecht
Jules Graindorlaan 66 - 1070 Anderlecht
Jean-Baptiste Decockstraat 54 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Wilgstraat 1 - 1090 Jette
Leopold I straat 329 - 1090 Jette
Laarbeeklaan 121 - 1090 Jette
Laarbeeklaan 110 - 1090 Jette
Dansettestraat 30 - 1090 Jette
Kardinaal Mercierplein 6 - 1090 Jette
Wemmelse Steenweg 100 - 1090 Jette
Frans Vekemansstraat 131 - 1120 Brussel
Peter Benoitplein 22-23 - 1120 Brussel
Triomflaan 174 - 1160 Oudergem
Auguste Demaeghtlaan 40 - 1500 Halle
Asphaltcosite 130 - 1730 Asse
Asphaltcosite 20 - 1730 Asse
Neerstraat 19 - 1730 Asse
Gemeenteplein 26 - 1730 Asse
Noorderlaan 4 - 1731 Asse
Broekooi z4 - 1731 Asse
Kaasmarkt 75 - 1780 Wemmel
Witherenstraat 19 - 1800 Vilvoorde
Lange Molensstraat 4 - 1800 Vilvoorde
Cyriel Buyssestraat 15 - 1800 Vilvoorde
Mechelsesteenweg 321 - 1800 Vilvoorde
Benoit Hanssenslaan 7 - 1800 Vilvoorde
Toekomststraat 36 - 1800 Vilvoorde
Mulslaan 2 - 1820 Steenokkerzeel
Sint Jozefstraat 44 - 1840 Londerzeel
Brusselsestraat 25 - 1840 Londerzeel
Mechelsestraat 55 - 1840 Londerzeel
Abdijstraat 20 - 1850 Grimbergen
Grimbergsesteenweg 40 - 1850 Grimbergen
Grimbergsesteenweg 139 - 1853 Grimbergen
Gemeenteplein zn - 1853 Grimbergen
Sint-Amandsplein 7 - 1853 Grimbergen
Sint-Amandsplein 31 - 1853 Grimbergen
Stationsstraat 35 - 1861 Meise

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
App-Ontwikkeling  
Arabisch richtgraad 1  
Arabisch richtgraad 2  
Begeleider in de kinderopvang  
Duits richtgraad 1  
Duits richtgraad 2  
Duits richtgraad 3  
Duits richtgraad 4  
Elektromecanicien  
Engels professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Engels professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Engels richtgraad 1  
Engels richtgraad 2  
Engels richtgraad 3  
Engels richtgraad 4  
Frans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Frans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Frans richtgraad 1  
Frans richtgraad 2  
Frans richtgraad 3  
Frans richtgraad 4  
Grieks richtgraad 1  
Grieks richtgraad 2  
ICT Besturingssystemen en Netwerken  
ICT en Administratie  
ICT en Sociale Media  
ICT in een Creatieve Context  
ICT in een Educatieve Context  
ICT Programmeren  
Italiaans richtgraad 1  
Italiaans richtgraad 2  
Italiaans richtgraad 3  
Italiaans richtgraad 4  
Koken  
Logistiek assistent  
Medewerker reisbureau/touroperator  
Multimedia operator  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Nederlands tweede taal - richtgraad 3  
Nederlands tweede taal - richtgraad 4  
Nederlands tweede taal professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Nederlands tweede taal professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Pools richtgraad 1  
Pools richtgraad 2  
Portugees richtgraad 1  
Portugees richtgraad 2  
Realisaties dameskleding  
Realisaties kinder- en tienerkleding  
Russisch richtgraad 1  
Russisch richtgraad 2  
Spaans richtgraad 1  
Spaans richtgraad 2  
Spaans richtgraad 3  
Spaans richtgraad 4  
Start to ICT  
Toeristisch receptionist  
Transport- en logistiek medewerker  
Vlaamse gebarentaal richtgraad 1  
Voetverzorger  
Webcontent  
Webdesigner  
Zelfstandig gespecialiseerd voetverzorger  
Zorgkundige  

 

Secundair volwassenenonderwijs



Centrum voor Volwassenenonderwijs Semper

Pleinlaan 2 - 1050 Elsene
026293908    

Lesplaaten

Warmoesberg 26 - 1000 Brussel
Zespenningenstraat 70 - 1000 Brussel
Philippe de Champagnestraat 23 - 1000 Brussel
Emile Bockstaellaan 107 - 1020 Brussel
Joseph Benoit Willemsplein 16 - 1020 Brussel
Charles Gilisquetlaan 34 - 1030 Schaarbeek
Rubensstraat 108 - 1030 Schaarbeek
Pleinlaan 11 - 1050 Elsene
Kluisstraat 55 - 1050 Elsene
Pleinlaan 2 - 1050 Elsene
Kroonlaan 12 - 1050 Elsene
Pleinlaan 9 - 1050 Elsene
Bergense Steenweg 1440 - 1070 Anderlecht
Jules Graindorlaan 66 - 1070 Anderlecht
Jean-Baptiste Decockstraat 54 - 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Wilgstraat 1 - 1090 Jette
Leopold I straat 329 - 1090 Jette
Laarbeeklaan 121 - 1090 Jette
Laarbeeklaan 110 - 1090 Jette
Dansettestraat 30 - 1090 Jette
Kardinaal Mercierplein 6 - 1090 Jette
Wemmelse Steenweg 100 - 1090 Jette
Frans Vekemansstraat 131 - 1120 Brussel
Peter Benoitplein 22-23 - 1120 Brussel
Triomflaan 174 - 1160 Oudergem
Auguste Demaeghtlaan 40 - 1500 Halle
Asphaltcosite 130 - 1730 Asse
Asphaltcosite 20 - 1730 Asse
Neerstraat 19 - 1730 Asse
Gemeenteplein 26 - 1730 Asse
Noorderlaan 4 - 1731 Asse
Broekooi z4 - 1731 Asse
Kaasmarkt 75 - 1780 Wemmel
Witherenstraat 19 - 1800 Vilvoorde
Lange Molensstraat 4 - 1800 Vilvoorde
Cyriel Buyssestraat 15 - 1800 Vilvoorde
Mechelsesteenweg 321 - 1800 Vilvoorde
Benoit Hanssenslaan 7 - 1800 Vilvoorde
Toekomststraat 36 - 1800 Vilvoorde
Mulslaan 2 - 1820 Steenokkerzeel
Sint Jozefstraat 44 - 1840 Londerzeel
Brusselsestraat 25 - 1840 Londerzeel
Mechelsestraat 55 - 1840 Londerzeel
Abdijstraat 20 - 1850 Grimbergen
Grimbergsesteenweg 40 - 1850 Grimbergen
Grimbergsesteenweg 139 - 1853 Grimbergen
Gemeenteplein zn - 1853 Grimbergen
Sint-Amandsplein 7 - 1853 Grimbergen
Sint-Amandsplein 31 - 1853 Grimbergen
Stationsstraat 35 - 1861 Meise

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
App-Ontwikkeling  
Arabisch richtgraad 1  
Arabisch richtgraad 2  
Begeleider in de kinderopvang  
Duits richtgraad 1  
Duits richtgraad 2  
Duits richtgraad 3  
Duits richtgraad 4  
Elektromecanicien  
Engels professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Engels professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Engels richtgraad 1  
Engels richtgraad 2  
Engels richtgraad 3  
Engels richtgraad 4  
Frans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Frans professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Frans richtgraad 1  
Frans richtgraad 2  
Frans richtgraad 3  
Frans richtgraad 4  
Grieks richtgraad 1  
Grieks richtgraad 2  
ICT Besturingssystemen en Netwerken  
ICT en Administratie  
ICT en Sociale Media  
ICT in een Creatieve Context  
ICT in een Educatieve Context  
ICT Programmeren  
Italiaans richtgraad 1  
Italiaans richtgraad 2  
Italiaans richtgraad 3  
Italiaans richtgraad 4  
Koken  
Logistiek assistent  
Medewerker reisbureau/touroperator  
Multimedia operator  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Nederlands tweede taal - richtgraad 3  
Nederlands tweede taal - richtgraad 4  
Nederlands tweede taal professioneel bedrijfsgericht richtgraad 2  
Nederlands tweede taal professioneel bedrijfsgericht richtgraad 3  
Pools richtgraad 1  
Pools richtgraad 2  
Portugees richtgraad 1  
Portugees richtgraad 2  
Realisaties dameskleding  
Realisaties kinder- en tienerkleding  
Russisch richtgraad 1  
Russisch richtgraad 2  
Spaans richtgraad 1  
Spaans richtgraad 2  
Spaans richtgraad 3  
Spaans richtgraad 4  
Start to ICT  
Toeristisch receptionist  
Transport- en logistiek medewerker  
Vlaamse gebarentaal richtgraad 1  
Voetverzorger  
Webcontent  
Webdesigner  
Zelfstandig gespecialiseerd voetverzorger  
Zorgkundige