Secundair volwassenenonderwijs



Instelling

Centrum voor Volwassenenonderwijs Provincie Antwerpen

Desguinlei 244 - 2018 Antwerpen
032205858    

 

Lesplaaten

Meistraat 5 - 2000 Antwerpen
Kronenburgstraat 45 - 2000 Antwerpen
Lange Nieuwstraat 101 - 2000 Antwerpen
Lange Van Ruusbroecstraat 12 - 2018 Antwerpen
Desguinlei 244 - 2018 Antwerpen
Molenstraat_01 2 - 2018 Antwerpen
Provinciestraat 211 - 2018 Antwerpen
Pierenbergstraat 31 - 2020 Antwerpen
Thonetlaan 106 - 2050 Antwerpen
Beatrijslaan 41 - 2050 Antwerpen
Beatrijslaan 96 - 2050 Antwerpen
Dambruggestraat 304 - 2060 Antwerpen
Lange Dijkstraat 68 - 2060 Antwerpen
Ellermanstraat 33 - 2060 Antwerpen
Lange Lobroekstraat 122C - 2060 Antwerpen
Wilrijkstraat 26 - 2140 Antwerpen
Prins Leopoldstraat 51 - 2140 Antwerpen
Bredabaan 814 A - 2170 Antwerpen
Du Chastellei 48 - 2170 Antwerpen
Deurnsebaan 1B - 2170 Antwerpen
Boomgaardstraat 22 - 2600 Antwerpen
Maalbootstraat 19 - 2660 Antwerpen
Baron Sadoinestraat 32 - 2660 Antwerpen
Antwerpsesteenweg 145 - 2800 Mechelen
Beukenlaan 44 1 - 2850 Boom
Laageind 19 - 2940 Stabroek
Kapelsestraat 220 - 2950 Kapellen

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
Bakker  
Banketbakker  
Bedrijfsbeheer  
Bereider van Vleesproducten (Charcutier)  
Bierkenner  
Boekhoudkundige bediende  
Breien  
Chocoladebewerker  
Duits: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Economie - wiskunde  
Elektromecanicien  
Engels richtgraad 3  
Engels: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Frans professioneel juridisch richtgraad 3  
Frans richtgraad 2  
Frans: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Gids  
Grootkeukenhulpkok  
Grootkeukenmedewerker  
Hebreeuws educatief richtgraad 1  
Hebreeuws educatief richtgraad 2  
Hebreeuws educatief richtgraad 3  
Hebreeuws educatief richtgraad 4  
Hebreeuws richtgraad 1  
Hebreeuws richtgraad 2  
Hebreeuws richtgraad 3  
Hebreeuws richtgraad 4  
Hebreeuws schrift richtgraad 1  
Hotel  
Hotelbedrijf  
Hulpkelner  
Hulpkok  
Humane wetenschappen ASO 2  
Humane wetenschappen ASO 3  
Ijsbereider  
Kelner  
Keukenverantwoordelijke  
Kok  
Maatwerk damespatronen  
Maatwerk kinder- en tienerpatronen  
Medewerker bakkerij  
Medewerker Slagerij  
Medisch administratief bediende  
Meertalig polyvalent bediende  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Onderhoudsmecanicien  
Opfris derde graad aso  
Opfris tweede graad aso  
Opfris tweede graad tso  
PLC technieker  
Procesoperator chemie  
Realisaties dameskleding  
Realisaties herenkleding  
Realisaties kinder- en tienerkleding  
Reisleider  
Secretariaatsmedewerker  
Slager Distributie  
Slager-Spekslager  
Spaans: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Suiker- en marsepeinbewerker  
Transport- en logistiek medewerker  
Uitbener-Uitsnijder  
Vleesbereider  
Vleesbewerker  
Wetenschappen - wiskunde  
Wijnkenner  
Wild- en Gevogelteslager  
Zaalverantwoordelijke  

 

Secundair volwassenenonderwijs



Centrum voor Volwassenenonderwijs Provincie Antwerpen

Desguinlei 244 - 2018 Antwerpen
032205858    

Lesplaaten

Meistraat 5 - 2000 Antwerpen
Kronenburgstraat 45 - 2000 Antwerpen
Lange Nieuwstraat 101 - 2000 Antwerpen
Lange Van Ruusbroecstraat 12 - 2018 Antwerpen
Desguinlei 244 - 2018 Antwerpen
Molenstraat_01 2 - 2018 Antwerpen
Provinciestraat 211 - 2018 Antwerpen
Pierenbergstraat 31 - 2020 Antwerpen
Thonetlaan 106 - 2050 Antwerpen
Beatrijslaan 41 - 2050 Antwerpen
Beatrijslaan 96 - 2050 Antwerpen
Dambruggestraat 304 - 2060 Antwerpen
Lange Dijkstraat 68 - 2060 Antwerpen
Ellermanstraat 33 - 2060 Antwerpen
Lange Lobroekstraat 122C - 2060 Antwerpen
Wilrijkstraat 26 - 2140 Antwerpen
Prins Leopoldstraat 51 - 2140 Antwerpen
Bredabaan 814 A - 2170 Antwerpen
Du Chastellei 48 - 2170 Antwerpen
Deurnsebaan 1B - 2170 Antwerpen
Boomgaardstraat 22 - 2600 Antwerpen
Maalbootstraat 19 - 2660 Antwerpen
Baron Sadoinestraat 32 - 2660 Antwerpen
Antwerpsesteenweg 145 - 2800 Mechelen
Beukenlaan 44 1 - 2850 Boom
Laageind 19 - 2940 Stabroek
Kapelsestraat 220 - 2950 Kapellen

 

Aanbod

Aanvullende algemene vorming  
Bakker  
Banketbakker  
Bedrijfsbeheer  
Bereider van Vleesproducten (Charcutier)  
Bierkenner  
Boekhoudkundige bediende  
Breien  
Chocoladebewerker  
Duits: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Economie - wiskunde  
Elektromecanicien  
Engels richtgraad 3  
Engels: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Frans professioneel juridisch richtgraad 3  
Frans richtgraad 2  
Frans: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Gids  
Grootkeukenhulpkok  
Grootkeukenmedewerker  
Hebreeuws educatief richtgraad 1  
Hebreeuws educatief richtgraad 2  
Hebreeuws educatief richtgraad 3  
Hebreeuws educatief richtgraad 4  
Hebreeuws richtgraad 1  
Hebreeuws richtgraad 2  
Hebreeuws richtgraad 3  
Hebreeuws richtgraad 4  
Hebreeuws schrift richtgraad 1  
Hotel  
Hotelbedrijf  
Hulpkelner  
Hulpkok  
Humane wetenschappen ASO 2  
Humane wetenschappen ASO 3  
Ijsbereider  
Kelner  
Keukenverantwoordelijke  
Kok  
Maatwerk damespatronen  
Maatwerk kinder- en tienerpatronen  
Medewerker bakkerij  
Medewerker Slagerij  
Medisch administratief bediende  
Meertalig polyvalent bediende  
Nederlands tweede taal - richtgraad 1  
Nederlands tweede taal - richtgraad 2  
Onderhoudsmecanicien  
Opfris derde graad aso  
Opfris tweede graad aso  
Opfris tweede graad tso  
PLC technieker  
Procesoperator chemie  
Realisaties dameskleding  
Realisaties herenkleding  
Realisaties kinder- en tienerkleding  
Reisleider  
Secretariaatsmedewerker  
Slager Distributie  
Slager-Spekslager  
Spaans: professionele gids/reisleider richtgraad 3  
Suiker- en marsepeinbewerker  
Transport- en logistiek medewerker  
Uitbener-Uitsnijder  
Vleesbereider  
Vleesbewerker  
Wetenschappen - wiskunde  
Wijnkenner  
Wild- en Gevogelteslager  
Zaalverantwoordelijke