Provinciale Technische School Maasmechelen

Europaplein 36
3630 Maasmechelen
089 77 09 40
ptsmm@limburg.be
http://www.ptsmm.be



Onthaaljaar anderstalige nieuwkomers




Infomomenten

Er zijn geen gegevens ter beschikking



Extra info

Deze informatie valt onder de verantwoordelijkheid van de school!

Voorschoolse opvang - Startuur voorschoolse opvang: 8u.00
Naschoolse opvang - Einduur naschoolse opvang: 16u.00
Eigen schoolvervoer - betalend.
School bereikbaar via openbaar vervoer.
Opmerking

Schoolbus rijdt elke morgen en elke avond van Eisden naar Nederland (€50 per trimester)



Centrum voor leerlingenbegeleiding

Provinciaal CLB Limburg
Willekensmolenstraat 140
3500 Hasselt
011 23 81 20
pclb@limburg.be
http://www.pclb.be/

Contactpersonen CLB

  •  Lies Rutten, lies.rutten@limburg.be
  • Maaike Evens, maaike.evens@limburg.be

  • Ivan Sala, ivan.sala@limburg.be

  • Farah Hulsmans, farah.hulsmans@limburg.be

  • Stefanie Bruynseels, stefanie.bruynseels@limburg.be

  • Els Wuytens, els.wuytens@limburg.be

schoolarts/verpleegkundige:

  • Sofie Tollet, sofie.tollet@limburg.be
  • Gwenny Witters, gwenny.witters@limburg.be

Schoolfiche: Provinciale Technische School Maasmechelen



Provinciale Technische School Maasmechelen

Europaplein 36
3630 Maasmechelen
089 77 09 40      



Onthaaljaar anderstalige nieuwkomers




Infomomenten

Er zijn geen gegevens ter beschikking



Extra info

Deze informatie valt onder de verantwoordelijkheid van de school!

Voorschoolse opvang - Startuur voorschoolse opvang: 8u.00
Naschoolse opvang - Einduur naschoolse opvang: 16u.00
Eigen schoolvervoer - betalend.
School bereikbaar via openbaar vervoer.
Opmerking

Schoolbus rijdt elke morgen en elke avond van Eisden naar Nederland (€50 per trimester)



Centrum voor leerlingenbegeleiding

Provinciaal CLB Limburg
Willekensmolenstraat 140
3500 Hasselt
011 23 81 20        

Contactpersonen CLB

  •  Lies Rutten, lies.rutten@limburg.be
  • Maaike Evens, maaike.evens@limburg.be

  • Ivan Sala, ivan.sala@limburg.be

  • Farah Hulsmans, farah.hulsmans@limburg.be

  • Stefanie Bruynseels, stefanie.bruynseels@limburg.be

  • Els Wuytens, els.wuytens@limburg.be

schoolarts/verpleegkundige:

  • Sofie Tollet, sofie.tollet@limburg.be
  • Gwenny Witters, gwenny.witters@limburg.be