Scholenzoeker Secundair onderwijs
Aantal resultaten: 161
De Stemstroom - eerste graadEikenstraat 8 , 2000 Antwerpen |
|
De Stemstroom - tweede en derde graadKempischdok-Westkaai 61 , 2000 Antwerpen |
|
Freinetschool Keerpunt - AntwerpenMeistraat 8 , 2000 Antwerpen |
|
GroenhoutBouwmeestersstraat 3 , 2000 Antwerpen |
|
GroenhoutKasteelstraat 17 , 2000 Antwerpen |
|
Hiberniaschool - Middelbare Steinerschool AntwerpenVolkstraat 40 , 2000 Antwerpen |
|
Koninklijke Balletschool AntwerpenMaria Pijpelincxstraat 1 , 2000 Antwerpen |
|
KunstkaaiCadixstraat 2 , 2000 Antwerpen |
|
Onze-Lieve-Vrouwecollege plusFrankrijklei 91 , 2000 Antwerpen |
|
Sec. Handelsschool St.-Lodewijk - campus LombardenLombardenvest 52 , 2000 Antwerpen |
|
Sec. Handelsschool St.-Lodewijk - campus P. Van HobokenPieter Van Hobokenstraat 9 , 2000 Antwerpen |
|
Sec. Handelsschool St.-Lodewijk - campus St.-JacobsmarktSint-Jacobsmarkt 15 , 2000 Antwerpen |
|
Sint-Lievenscollege - MiddenschoolAmerikalei 32 , 2000 Antwerpen |
|
Sint-Lievenscollege – 2de en 3de graad Doorstroom (D)-finaliteitKasteelpleinstraat 31 , 2000 Antwerpen |
|
Sint-Lievenscollege – 2de en 3de graad dubbele finaliteit (DA) en arbeidsmarktfinaliteit (A)Amerikalei 32 , 2000 Antwerpen |
|
Sint-LudgardisschoolMaarschalk Gérardstraat 18 , 2000 Antwerpen |
|
Sint-Norbertusinstituut - campus AmerikaleiAmerikalei 47 , 2000 Antwerpen |
|
Sint-Norbertusinstituut - campus JodenstraatJodenstraat 15 , 2000 Antwerpen |
|
Sted. Lyceum WaterbaanLange Klarenstraat 11 , 2000 Antwerpen |
|
Technicum De LondenstraatLondenstraat 43 , 2000 Antwerpen |
|
avAnt Provinciaal onderwijsBrialmontlei 45 , 2018 Antwerpen |
|
avAnt Provinciaal onderwijsJacob Jordaensstraat 21 , 2018 Antwerpen |
|
De ResonantLamorinièrestraat 248 , 2018 Antwerpen |
|
de! KunsthumanioraKarel Oomsstraat 24 , 2018 Antwerpen |
|
de! Kunsthumaniora - campus Explo ArtMechelsesteenweg 125 , 2018 Antwerpen |
|
GO! Koninklijk Atheneum AntwerpenVan Ertbornstraat 9 , 2018 Antwerpen |
|
GO! Koninklijk Lyceum AntwerpenHertoginstraat 17 , 2018 Antwerpen |
|
Israelitisch Atheneum Jesode-Hatora-Beth-JacobSteenbokstraat 14 , 2018 Antwerpen |
|
Israelitische Middenschool Jesode-Hatora-Beth-JacobLange Van Ruusbroecstraat 12 , 2018 Antwerpen |
|
PanoramaQuellinstraat 31 , 2018 Antwerpen |
|
PIVA (Provinciaal Instituut Antwerpen)Desguinlei 244 , 2018 Antwerpen |
|
PTS Centrum Leren en Werken - Campus PIVA (Provinciaal Instituut Antwerpen)Desguinlei 244 , 2018 Antwerpen |
|
Sint-Lucas KunstsecundairSint-Jozefstraat 35 , 2018 Antwerpen |
|
Tachkemoni secundair (Israëlitisch)Lange Leemstraat 313 , 2018 Antwerpen |
|
Vrije Israelitische school voor Sec. Onderw. YavneLamorinièrestraat 150 , 2018 Antwerpen |
|
Vrije Israelitische school voor Sec. Onderw. Yavne - BenothVan Immerseelstraat 23 , 2018 Antwerpen |
|
ZenithDurletstraat 8 , 2018 Antwerpen |
|
H. Pius X-instituut - 1ste en 2de graadVIIde-Olympiadelaan 25 , 2020 Antwerpen |
|
H. Pius X-instituut - Bovenbouw 3de graadAbdijstraat 128 , 2020 Antwerpen |
|
MeritVIIde-Olympiadelaan 2 , 2020 Antwerpen |
|
PerspectiefJan De Voslei 6 , 2020 Antwerpen |
|
Sted. Lyceum ExpoBoomsesteenweg 270 , 2020 Antwerpen |
|
Sted. Lyceum ZuidAugust Leyweg 3 , 2020 Antwerpen |
|
GO! De Scheepvaartschool CenflumarinGloriantlaan 75 , 2050 Antwerpen |
|
Het GymnasionGloriantlaan 60 , 2050 Antwerpen |
|
Sint-Annacollege - Campus 2.3Oscar De Gruyterlaan 4 , 2050 Antwerpen |
|
Sint-Annacollege - MiddenschoolHalewijnlaan 88 , 2050 Antwerpen |
|
GO! Koninklijk Atheneum AntwerpenFranklin Rooseveltplaats 11 , 2060 Antwerpen |
|
Instituut Sint-Maria - campus LovelingLovelingstraat 8 , 2060 Antwerpen |
|
Marco PoloOfferandestraat 19 , 2060 Antwerpen |
|
NovaplusHardenvoort 41 , 2060 Antwerpen |
|
OnyxLange Beeldekensstraat 264 , 2060 Antwerpen |
|
Scheppersinstituut - campus Sint-Eligius AntwerpenVan Helmontstraat 29 , 2060 Antwerpen |
|
Sint-Agnesinstituut - Middenschool - Campus AntwerpenOudesteenweg 81 , 2060 Antwerpen |
|
Stedelijk Lyceum Lakbors - campus duaalBredastraat 35 - 37 , 2060 Antwerpen |
|
avAnt Provinciaal onderwijsTurnhoutsebaan 250 , 2100 Deurne |
|
GO! Atheneum DeurneFrank Craeybeckxlaan 22 , 2100 Deurne |
|
GO! CLW Spectrumschool DeurneAugust Van de Wielelei 136 , 2100 Deurne |
|
GO! SpectrumschoolAugust van de Wielelei 136 , 2100 Deurne |
|
Scheppersinstituut - campus Sancta MariaPieter De Ridderstraat 5 , 2100 Deurne |
|
Scheppersinstituut - campus Sint-Eligius DeurneLakborslei 263 , 2100 Deurne |
|
Sted. Lyceum LakborsConfortalei 173 , 2100 Deurne |
|
Sted. Lyceum LakborsLakborslei 339 , 2100 Deurne |
|
Sted. Lyceum WaterbaanWaterbaan 159 , 2100 Deurne |
|
Annuntia-InstituutTurnhoutsebaan 430 a , 2110 Wijnegem |
|
CLW Antwerpen (Het Keerpunt)Prins Leopoldstraat 51 , 2140 Borgerhout |
|
GO! SpectrumschoolPlantin en Moretuslei 165 , 2140 Borgerhout |
|
IMS Borgerhout - Instituut Maris Stella - Sint-AgnesTurnhoutsebaan 226 , 2140 Borgerhout |
|
IMS Borgerhout - Instituut Maris Stella - Sint-AgnesTurnhoutsebaan 79 , 2140 Borgerhout |
|
Panorama - LeningstraatLeningstraat 26 , 2140 Borgerhout |
|
XaveriuscollegeCollegelaan 36 , 2140 Borgerhout |
|
SJI-Borsbeek (Sint-Jozefsinstituut)Lucien Hendrickxlei 2B , 2150 Borsbeek (Antw.) |
|
CLW Antwerpen (Het Leercentrum)Eethuisstraat 80 , 2170 Merksem |
|
GO! Atheneum MXMMelgesdreef 113 , 2170 Merksem |
|
KNMC GroenendaalUllenshofstraat 2 , 2170 Merksem |
|
KNMC JOMAMaantjessteenweg 130 , 2170 Merksem |
|
KoziVan Praetlei 145 , 2170 Merksem |
|
Lucerna College - Campus DiamantBredabaan 25 , 2170 Merksem |
|
Sint-EduardusinstituutBroeder Frederikstraat 3 , 2170 Merksem |
|
Sint-Ludgardisschooldu Chastellei 48 , 2170 Merksem |
|
Villa CrescoVuurkruisenlaan 16 , 2170 Merksem |
|
GO! Koninklijk Atheneum EkerenPastoor De Vosstraat 19 , 2180 Ekeren |
|
Moretus Katholiek Onderwijscentrum Ekeren - campus BovenbouwKloosterstraat 82 , 2180 Ekeren |
|
Moretus Katholiek Onderwijscentrum Ekeren - campus MiddenschoolOorderseweg 8 , 2180 Ekeren |
|
VTI-Zandhoven (Vrij Technisch Instituut)Langestraat 199 , 2240 Zandhoven |
|
GO! Atheneum MalleHerentalsebaan 56 , 2390 Malle |
|
GO! Atheneum MalleBegonialaan 1 , 2390 Malle |
|
GO! Middenschool MalleHerentalsebaan 56 , 2390 Malle |
|
Immaculata InstituutHoogstraatsebaan 2 , 2390 Oostmalle |
|
Mariagaarde InstituutOude Molenstraat 13 , 2390 Westmalle |
|
Maris Stella InstituutAntwerpsesteenweg 67 , 2390 Oostmalle |
|
Sint-Jan BerchmanscollegeKasteellaan 18 , 2390 Westmalle |
|
Sint-GabriëlcollegeLange Kroonstraat 72 , 2530 Boechout |
|
Regina Pacis InstituutBoechoutsesteenweg 87a , 2540 Hove |
|
Sint-JozefinstituutGemeenteplein 8 , 2550 Kontich |
|
Sint-Rita Campus CollegePierstraat 1 , 2550 Kontich |
|
Sint-Rita Campus TechnologieEdegemsesteenweg 129 , 2550 Kontich |
|
GO! Atheneum BerchemUitbreidingstraat 246 , 2600 Berchem |
|
Middelbare Steinerschool De EsDiksmuidelaan 227 , 2600 Berchem |
|
Onze-Lieve-Vrouwinstituut PulhofGrote Steenweg 489 , 2600 Berchem |
|
Schoonheidszorgen "Denise Grésiac"Koninklijkelaan 9 , 2600 Berchem |
|
Sint-Willebrord - Heilige Familie - campus Heilige familieJan Moorkensstraat 95 , 2600 Berchem |
|
Sint-Willebrord - Heilige Familie - campus Sint WillebrordFerdinand Coosemansstraat 17 , 2600 Berchem |
|
Syntra Antwerpen & Vlaams BrabantBorsbeeksebrug 32 , 2600 Berchem |
|
Werkend Leren Antwerpen ZuidGrotesteenweg 226 , 2600 Berchem |
|
de! KunsthumanioraKerkelei 43 , 2610 Wilrijk |
|
Don Bosco campus Wilrijk, duaal leren en aanloopfaseValkenveld 70 , 2610 Wilrijk |
|
Sint-Ursula-InstituutSint-Bavostraat 49 , 2610 Wilrijk |
|
Sint-Ursula-Instituut - vest. Sint-CamillusSint-Camillusstraat 33 , 2610 Wilrijk |
|
Topsportschool AntwerpenEdegemsesteenweg 100 , 2610 Wilrijk |
|
GO! middenschool Den BrandtLeon Gilliotlaan 58 , 2630 Aartselaar |
|
GO! Atheneum MortselMechelsesteenweg 194 , 2640 Mortsel |
|
GTI MortselDieseghemlei 60 , 2640 Mortsel |
|
OLVE - Campus Mortsel OostEdegemsestraat 40 , 2640 Mortsel |
|
OLVE - Campus Mortsel WESTGustaaf Lavastraat 33 , 2640 Mortsel |
|
GO! Technisch Atheneum da VinciMonseigneur Cardijnlaan 1 , 2650 Edegem |
|
OLVE - Campus EdegemRombaut Keldermansstraat 33 , 2650 Edegem |
|
Don Bosco Hoboken (Technisch Instituut)Salesianenlaan 1 , 2660 Hoboken |
|
GO! Atheneum HobokenDistelvinklaan 22 , 2660 Hoboken |
|
GO! Atheneum HobokenHendriklei 67 , 2660 Hoboken |
|
GO! Freinetschool De PluimPauwenlaan 55 , 2660 Hoboken |
|
Sint-Agnesinstituut - Campus HobokenKloosterstraat 72 , 2660 Hoboken |
|
Sint-Agnesinstituut - Middenschool - Campus HobokenKloosterstraat 72 , 2660 Hoboken |
|
GO! middenschool Den BrandtWirixstraat 56 , 2845 Niel |
|
GO! technisch Atheneum Den BiezerdWirixstraat 56 , 2845 Niel |
|
GO! atheneum BoomJan Baptist Davidstraat 2 , 2850 Boom |
|
GO! middenschool Den BrandtHollezijp 11 , 2850 Boom |
|
OLVI Boom 1e graadBrandstraat 44 , 2850 Boom |
|
OLVI Boom 4e jaar ASO BSO TSOO.L. Vrouwstraat 9 , 2850 Boom |
|
OLVI Boom 3de graad ASO BSO TSOBassinstraat 15 , 2850 Boom |
|
OLVI Boom 3de jaar ASO-TSO-BSOGasstraat 2 , 2850 Boom |
|
PTS Boom (Prov. Scholen voor Tuinbouw en Techniek)Beukenlaan 44 , 2850 Boom |
|
PTS Centrum Leren en Werken - Campus BoomTheodoor Van Ryswycklaan 2 , 2850 Boom |
|
GO! Atheneum SchotenEmiel Blangenoisstraat 2 , 2900 Schoten |
|
Sint-Cordula-InstituutWilgendaalstraat 7 , 2900 Schoten |
|
Sint-JozefinstituutJozef Hendrickxstraat 153 , 2900 Schoten |
|
Sint-Michielscollege SchotenPapenaardekenstraat 53 , 2900 Schoten |
|
Vita et Pax-CollegeVictor Frislei 18 , 2900 Schoten |
|
College Essen - College van het Eucharistisch HartRouwmoer 7b , 2910 Essen |
|
DBM Essen - Don Bosco-MariaberginstituutKloosterstraat 70 , 2910 Essen |
|
GO! WonderWereldHofstraat 14 , 2910 Essen |
|
Sint-Jozefinstituut ASO - EssenHofstraat 56 , 2910 Essen |
|
GITOK - BovenbouwKapellensteenweg 112 , 2920 Kalmthout |
|
GITOK - Eerste graadKapellensteenweg 501 , 2920 Kalmthout |
|
GO! Erasmusatheneum KalmthoutGanzendries 14 , 2920 Kalmthout |
|
Instituut Heilig HartKapellensteenweg 190 , 2920 Kalmthout |
|
GIB - Gemeentelijk Instituut BrasschaatDoor Verstraetelei 50 , 2930 Brasschaat |
|
GO! Atheneum BrasschaatAugustijnslei 54 , 2930 Brasschaat |
|
GO! Technisch Atheneum BrasschaatPrins Kavellei 98 , 2930 Brasschaat |
|
Mater Dei InstituutBredabaan 394 , 2930 Brasschaat |
|
Sint-Michielscollege BrasschaatKapelsesteenweg 72 , 2930 Brasschaat |
|
GO! Technisch AtheneumSint-Catharinastraat 10 , 2940 Stabroek |
|
PITO Stabroek (Prov. Inst. voor Technisch Onderwijs)Laageind 19 , 2940 Stabroek |
|
GO! Koninklijk Atheneum Irishof KapellenStreepstraat 16 , 2950 Kapellen (Antw.) |
|
GO! Middenschool IrishofStreepstraat 16 , 2950 Kapellen (Antw.) |
|
GO! Technisch AtheneumPastoor Vandenhoudtstraat 8 , 2950 Kapellen (Antw.) |
|
Mater SalvatorisEngelselei 8 , 2950 Kapellen (Antw.) |
|
PTS Centrum Leren en Werken - Campus KapellenKapelsestraat 222 , 2950 Kapellen (Antw.) |
|
GO! Atheneum SchildeHoevedreef 9 , 2970 Schilde |
|
Heilig Hart van Maria-instituutOudaen 76_1 , 2970 's Gravenwezel |
|
Stella MatutinaKloosterstraat 7 , 2990 Wuustwezel |
|