BuSO STEBO (Stedelijke Bouwvakschool Dilsen)

Rijksweg 454
3650 Dilsen-Stokkem
089 79 08 76
stebo@dilsen-stokkem.be
https://www.stebodilsen.be/



Opleidingsvorm 3

2e jaar KF Metselaar    t 3   t 9   t ba  



Infomomenten

Er zijn geen gegevens ter beschikking

Inschrijvingsmodaliteiten




Extra info

Deze informatie valt onder de verantwoordelijkheid van de school!

Voorschoolse opvang
Naschoolse opvang
Eigen schoolvervoer - gratis.
School bereikbaar via openbaar vervoer.
Opmerking

Gratis busvervoer voor 1ste, 2de en 3de jaar; andere leerlingen krijgen gratis Buzzy-Pass.



Centrum voor leerlingenbegeleiding

Provinciaal CLB Limburg
Willekensmolenstraat 140
3500 Hasselt
011 23 81 20
pclb@limburg.be
http://www.pclb.be/

Contactpersonen CLB

  • Ivan Sala, ivan.sala@limburg.be
  • Lies Rutten, lies.rutten@limburg.be 
  • Stefanie Bruynseels, stefanie.bruynseels@limburg.be   
  • Maaike Evens, maaike.evens@limburg.be
  • Els Wuytens, Els.Wuytens@limburg.be
  • Farah Hulsmans, farah.hulsmans@limburg.be
Arts/verpleegkundige: 
  • Sofie Tollet, sofie.tollet@limburg.be 
  • Christina Campana,christina.Campana@limburg.be

Schoolfiche: BuSO STEBO (Stedelijke Bouwvakschool Dilsen)



BuSO STEBO (Stedelijke Bouwvakschool Dilsen)

Rijksweg 454
3650 Dilsen-Stokkem
089 79 08 76      

Bijzonder(e) kenmerk(en):

Autiwerking



Opleidingsvorm 3

2e jaar KF Metselaar    t 3   t 9   t ba  



Infomomenten

Er zijn geen gegevens ter beschikking

Inschrijvingsmodaliteiten




Extra info

Deze informatie valt onder de verantwoordelijkheid van de school!

Voorschoolse opvang
Naschoolse opvang
Eigen schoolvervoer - gratis.
School bereikbaar via openbaar vervoer.
Opmerking

Gratis busvervoer voor 1ste, 2de en 3de jaar; andere leerlingen krijgen gratis Buzzy-Pass.



Centrum voor leerlingenbegeleiding

Provinciaal CLB Limburg
Willekensmolenstraat 140
3500 Hasselt
011 23 81 20        

Contactpersonen CLB

  • Ivan Sala, ivan.sala@limburg.be
  • Lies Rutten, lies.rutten@limburg.be 
  • Stefanie Bruynseels, stefanie.bruynseels@limburg.be   
  • Maaike Evens, maaike.evens@limburg.be
  • Els Wuytens, Els.Wuytens@limburg.be
  • Farah Hulsmans, farah.hulsmans@limburg.be
Arts/verpleegkundige: 
  • Sofie Tollet, sofie.tollet@limburg.be 
  • Christina Campana,christina.Campana@limburg.be