Aantal VCLB's: 41
Filteren op provincie:
 

 

Vrij CLB Pieter Breughel Opzichterstraat 84 -
02 512 30 05    info@vclbpb.be
http://www.vclb-pieterbreughel.be/

Vrij CLB Halle Ninoofsesteenweg 7 -
02 356 55 23    info@clbhalle.be
http://www.clbhalle.be

Vrij CLB Noordwest-Brabant Nieuwstraat 120 -
02 452 79 95    asse@clbnoordwestbrabant.be
http://www.clbnoordwestbrabant.be/

VCLB De Wissel Antwerpen Hallershofstraat 7 -
03 285 34 50    info@vclbdewisselantwerpen.be
http://www.vclbdewisselantwerpen.be

Vrij CLB Kempen - directie en algemene administratie Hellekensstraat 2A -
014 25 41 90    secretariaat@vclb-kempen.be
http://www.clb-kempen.be/

Vrij CLB AMi 1 Mgr. Donchelei 9 -
014 50 74 00    vorselaar@clb-ami1.be
http://www.clb-ami1.be

Vrij CLB AMi 2 Sint Benedictusstraat 14 b -
03 443 90 20    mortsel@clb-ami2.be
http://www.clb-ami2.be

CLB Het Kompas Vijfhoek 1A -
015 41 89 11    mechelen@clbkompas.be
http://www.clbkompas.be

Vrij CLB Voor- en Noorderkempen De Zwaan 28 -
03 651 88 85    brasschaat@vclbvnk.be
http://www.vclbvnk.be

Vrij CLB Leuven Karel Van Lotharingenstraat 5 -
016 28 24 00    info@vclbleuven.be
http://www.vclbleuven.be

Vrij CLB Keerbergen Molenstraat 42 -
015 50 93 20    info@clbhaacht.be
http://www.clbhaachtkeerbergen.be/

Vrij CLB Aarschot Bekaflaan 63 -
016 56 72 39    info@clb-aarschot.be
http://www.clbaarschot.be

Vrij CLB Diest-Tessenderlo Mariƫndaalstraat 35 -
013 31 27 29    diest@clbdiesttess.be
http://www.clbdiesttess.be/

Vrij CLB Tienen Veldbornstraat 18 -
016 81 31 05     info@vclbtienen.be
http://www.vclbtienen.be/

Vrij CLB Limburg - afd. Hasselt (Hoofdzetel Regio Zuid) Jan Palfijnlaan 2 -
011 37 94 90    hasselt@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be

Vrij CLB Limburg - afd. Houthalen (Regio West) Saviostraat 39 -
011 52 52 05    houthalen@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be/

Vrij CLB Limburg - afd. Herk-de-Stad (Regio West) Zoutbrugstraat 5 -
013 55 46 56    herk@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be/

Vrij CLB Limburg - afd. Beringen (hoofdzetel Regio West) Sint-Catharinastraat 8 -
011 45 63 10    beringen@vrijclblimburg.be
http://www.vrijvclblimburg.be/

Vrij CLB Limburg - afd. Genk (hoofdzetel Regio Oost) Zevenbonderstraat 80 -
089 56 93 20    genk@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be

Vrij CLB Limburg - afd. Maasmechelen (Regio Oost) Deken Bernardstraat 4 -
089 77 97 30    maasmechelen@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be

Vrij CLB Limburg - afd. Maaseik (Regio Noord) Vossenbergstraat 12 -
089 36 57 80    maaseik@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be

Vrij CLB Limburg - afd. Tongeren (Regio Zuid) Dirikenlaan 4 -
012 39 83 40    tongeren@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be

Vrij CLB Limburg - afd. Bilzen (Regio Oost) Tweevoetjesweg 2 -
089 51 07 90    bilzen@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be

Vrij CLB Limburg - afd. Sint-Truiden (Regio Zuid) Gazometerstraat 7 -
011 58 62 10    sinttruiden@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be

Vrij CLB Limburg - afd. Pelt (Hoofdzetel Regio Noord) Bermstraat 9 bus 1 -
011 80 59 00    pelt@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be

Vrij CLB Limburg - afd. Bree (Regio Noord) Houborn 45/1/2 (Afdeling Peer na afspraak: Nieuwstraat 17 - 3990 Peer) -
089 46 97 30    bree@vrijclblimburg.be
http://www.vrijclblimburg.be

Vrij CLB De Havens Sint-Maartensbilk 2 -
050 44 02 20    info@vrijclbdehavens.be
https://www.vrijclb.be/vrij-clb-de-havens

Vrij CLB Groeninge Kasteelstraat 27 -
056 24 97 00    info@vclbgroeninge.be
http://www.vclbgroeninge.be

Vrij CLB Weimeersen Zuiderlaan 42 -
056 60 23 93    info@vclbweimeersen.be
http://www.vclbweimeersen.be

Vrij CLB Trikant Kattenstraat 65 -
051 25 97 00    info@clbtrikant.be
http://www.clbtrikant.be

Vrij CLB Houtland Papebrugstraat 8 -
050 23 15 17    algemeen@clbhoutland.be
http://www.clbhoutland.be

Vrij CLB Westhoek Bukkersstraat 38 -
057 33 43 28    info@vrijclbwesthoek.be
http://

Vrij CLB Leieland Oude Leielaan 83 A -
056 23 72 50    info@clbleieland.be
http://www.clbleieland.be/

Vrij CLB regio Gent Halvemaanstraat 96 -
09 277 84 00    halvemaanstraat@vclbgent.be
http://www.vclbgent.be

Vrij CLB Waas en Dender Ankerstraat 63 -
03 316 20 00    sint-niklaas@vclbwaasdender.be
http://www.vclbwaasdender.be

Vrij CLB Wetteren Hoenderstraat 53 -
09 369 22 21    info@clbwetteren.be
http://www.clbwetteren.be/

Vrij CLB Aalst Langestraat 12 -
053 78 85 10    info@vclbaalst.be
http://www.vclbaalst.be/

Vrij CLB Ninove Kluisweg 13 -
054 33 90 19    ninove@clbninove.be
http://www.clbninove.be

Vrij CLB Zuid-Oost-Vlaanderen - vest. Oudenaarde Burgschelde 7 -
055 31 38 62    marleen.leclercq@vclbzov.be
http://www.vclbzov.be/

Vrij CLB regio Deinze Kattestraat 22 -
09 381 06 80    info@vclbdeinze.be
http://www.vclbdeinze.be

Vrij CLB Meetjesland Visstraat 14 -
09 376 70 50    info@vclbmeetjesland.be
http://www.vclbmeetjesland.be/